O nas

Witamy serdecznie na naszej stronie o podróżach!

Nazywamy się Monika i Maciej Jabłoneccy.  Od pierwszych liter naszych imion pochodzi początek nazwy tej strony.

Kochamy podróże – to nasza pasja. Zaczęliśmy podróżować  już od 1996 r. Nasz pierwszy wyjazd turystyczny – to podróż w Karkonosze i do Pragi. Podróżujemy  na tyle na ile pozwala nam czas i pieniądze. Do każdej podróży najpierw się przygotowujemy zbierając informacje i oglądając zdjęcia. Stąd też pomysł stworzenia strony o podróżach. Chcemy się z Wami podzielić naszymi spostrzeżeniami, doświadczeniami i wrażeniami. Zamieszczamy również zdjęcia, aby zobrazować nasze podróże. To oczywiście tylko niewielka część z naszej pokaźnej kolekcji.  Od 2001 r. nagrywamy też filmy, aby lepiej utrwalić nasze podróże, gdyż pamięć ludzka jest ulotna.

Informacje, które podajemy na stronie pochodzą z różnych lat. Część z nich może być już nieaktualna, dlatego my sami przed swoimi wyjazdami  zawsze sprawdzamy  posiadane dane.

Podróżujemy po Polsce i zagranicą. Interesuje nas bardzo wiele rzeczy: zabytki z różnych epok, skanseny,  przyroda, góry, jaskinie, morze, wulkany,  różne formy aktywności fizycznej, ale także ludzie, jedzenie, religia i w ogóle inne kultury.

Strona skonstruowana jest w ten sposób, że umieszczamy na niej plan naszej podróży  w danym okresie czasu. W Polsce są to konkretne  obszary, natomiast zagranicą dany kraj lub nawet kilka krajów na jednym wyjeździe. Zamieszczamy ogólny plan podróży , informacje praktyczne, a także plan podróży zawierający opis każdego dnia ze zdjęciami.

Będziemy uzupełniać naszą stronę o kolejne wyjazdy, bo co roku mamy ich kilka i za każdym razem w inne miejsca.

Mamy nadzieję, że nasza strona spodoba się Wam i będziecie ją regularnie odwiedzać.

Szpiglasowa Przełęcz w Tatrach
Szpiglasowa Przełęcz w Tatrach

Możesz się z nami skontaktować korzystając za pomocą maila: 

mim@mimtravel.pl